Jesenný svet Wellness & Spa

Program pre Wellness & Spa

Aj počas jesene naďalej prebiehajú saunové ceremoniály so skúseným sauna masterom vo štvrtok až v nedeľu od 16:30 hod. do 19:40 hod.
Naše sauny môžu navštevovať aj deti v doprovode dospelej osoby každý deň do 18:00 hod.

Každý utorok v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod. sa vo Wellness & Spa koná „Beauty evening“ pre mužov aj ženy, pri hýčkaní návštevníkov sa prestriedajú reprezentantky viacerých kvalitných kozmetických značiek. Drobné kozmetické či poradenské služby budete môcť využiť počas Vášho saunovania bez príplatku.

Na každý prvý piatok v mesiaci je naplánovaná „Vínna wellness noc“ v časovom intervale od 18:00 hod. do 23:00 hod., každý raz bude ochutnávka vín z pivnice iného vinára. 

 

Jesenný program vodného sveta

O spestrenie atmosféry v AQUA sa postará od utorka do nedele náš animátor. Pre deti má pripravené rôzne hry, súťaže, kreatívnu dielničku, ale aj školu tanca, napríklad základy baletu. Na objednávku vyčarí animátor Vašim ratolestiam nezabudnuteľnú narodeninovú párty. 

26.10. – 5.11. bude prebiehať strašideľný „Helloween pre deti“.

Dospeláci si môžu zacvičiť aqua gym či aqua zumbu v bazénoch, cez víkend aj „Total body work“ na súši, v oddychovej zóne.

V stredu od 17:00 hod. a v sobotu od 9:00 hod. bude naďalej prebiehať cvičenie na špeciálnych vodných podložkách „floatfit® HIIT s Robom“. 
Dôchodcom odporúčame zúčastniť sa cvičení v bazénoch v utorok a v stredu doobeda od 10:00 hod.