Kongresová sála

Priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s najmodernejšou konferenčnou technikou poskytuje priestor pre usporiadanie kongresov, školení, seminárov, recepcií ako i svadieb, rodinných osláv, plesov, banketov, stužkových. Kapacita sály je 150 osôb.

Permanentky pre zamestnancov alebo obchodných partnerov

Odmeňte vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov permanentkou na vstupy do RELAX AQUA & SPA. Jej hodnotu dokážeme prispôsobiť vašim potrebám a požiadavkám. Všetky bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0940 631 960 alebo na mailovej adrese info@relaxspacenter.sk.

Jednorazové vstupy pre zamestnancov alebo obchodných partnerov

Pokiaľ pre Vás nie je kúpa permanentiek tou správnou voľbou, využite možnosť jednorazových vstupov ako benefit pre vašich zamestnancov, alebo obchodných partnerov.

Prenájom areálu aquaparku

V prípade, že chcete zorganizovať netradičný event a mať k dispozícii všetky vodné atrakcie iba pre seba, využite možnosť prenájmu priestorov RELAX AQUA & SPA. Vaše rodinné stretnutia, slávnosti, či pracovné porady, alebo teambuildingy získajú úplne iný rozmer. Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na info@relaxspacenter.sk. Tešíme sa na Vaše nápady!